Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk!
twilight after dark
Épp most tévedtél az ország egyik legnagyobb, ha nem az egyetlen Twilight témájú fórumára, ami egyaránt dolgozza fel a könyvek és a filmek eseményeit. Ugyanakkor mi egy kicsit más irányba vittük el a történetet, így érdemes elsőként a világleírást elolvasni, rögtön a szabályzat után! Oldalunk már négy éve üzemel, bár nemrégiben be kellett iktatnunk egy költözést, s ezáltal nagyon sok minden változott; két új faj került bevezetésre, valamint számtalan új, egyéni canon karakter. Ha megtetszettünk, bátran regisztrálj fel, a staff áll a rendelkezésedre, s egészen biztos, hogy befogadó közösségre lelsz nálunk! (;
Utolsó bejegyzéseink
A staff közleményei

Madison Dawson Emptyírta:Hayley Witcher
Szomb. Okt. 14, 2017 9:18 pm


Lynne Hawkins

Madison Dawson Emptyírta:Lynne Hawkins
Csüt. Okt. 12, 2017 8:35 pm


Udvar északi része

Madison Dawson Emptyírta:Kieran Blackwell
Hétf. Okt. 02, 2017 7:30 am


Silhouette FRPG

Madison Dawson Emptyírta:Skyler Montbrai
Szomb. Szept. 30, 2017 11:24 pm


A Volterrából be- és kivezető autóútvonal

Madison Dawson Emptyírta:Wyatt Volturi
Vas. Szept. 24, 2017 12:06 pm


Dolgozószoba

Madison Dawson Emptyírta:Gerard Williams
Szer. Aug. 30, 2017 10:11 pm


Szökőkutas korzótér

Madison Dawson Emptyírta:Gerard Williams
Szer. Aug. 23, 2017 3:40 pm


Avatarfoglaló

Madison Dawson Emptyírta:Caius Volturi
Kedd Aug. 15, 2017 6:22 pm


Caius Volturi

Madison Dawson Emptyírta:Mary Alice Brandon Cullen
Kedd Aug. 15, 2017 5:11 pm


Black Rose Pub

Madison Dawson Emptyírta:Skyler Montbrai
Vas. Aug. 13, 2017 10:34 pm


Similar topics
    Szószámláló

    Credit
    tiszteld a munkánkat!
    A fórumon található leírások, kódok mind a Twilight after dark tulajdonában állnak. Nem keveset dolgoztunk a kinézetünkön, tisztelj meg bennünket azzal, hogy feltüntetsz minket, ha megihlet a design egy része. Néhány kód alapja Lénától származik, míg a design többi része és a fejléc Alice munkájának gyümölcse. További segítséget nyújtott nekünk Sigmund, tanácsaival és kódjaival, Winnie, aki nélkül az utolsó bejegyzéseink modul nem lenne formázva és Jasper, aki a fórum trailerét készítette. Hálásak vagyunk nektek, köszönjük!
    Ki van itt?
    Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

    Nincs

    A legtöbb felhasználó (51 fő) Kedd Május 23, 2017 10:51 am-kor volt itt.

    Megosztás
     

     Madison Dawson

    Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
    SzerzőÜzenet
    Madison Dawson

    Madison Dawson
    PURE SOUL NEVER DIES ✥ ember
    ✥ REGISZTRÁCIÓ :
    2016. Aug. 01.
    ✥ HOZZÁSZÓLÁSOK :
    10
    ✥ SZÜLETÉSNAPOM :
    1998. May. 03.
    ✥ KOR :
    25
    ✥ LAKÓHELY :
    forks
    ✥ FOGLALKOZÁS :
    waitress
    ✥ KERESEM... :

    Madison Dawson Empty
    TémanyitásTárgy: Madison Dawson   Madison Dawson EmptyHétf. Aug. 01, 2016 11:38 am



    Madison Dawson

    Afraid our aim is out of sight



    FAJ
    ember
    SZÜLETÉSI HELY, DÁTUM
    Bakersfield, 1997. május 3.
    HOZZÁTARTOZÓK
    Dean Hastings, és Mark Dawson
    CSALÁDI ÁLLAPOT
    (ál)feleség
    KÉPESSÉG
    Mark idegeire menni
    TITULUS
    gorgeous windstorm
    PLAY BY
    Magdalena Zalejska



    Jellem és Küllem
    Nem vagyok átlagos. Fiatal korom ellenére sok mindenen mentem már keresztül, és az átélt dolgok formáltak olyanná, amilyen ma vagyok.

    Két énem van, ha lehet így nevezni. Egy, amit kevesen látnak, többnyire csak azok, akiket szeretek, és, akikben teljesen megbízok, és egy másik, amit mindenki más ismer, főként olyanok, akiket inkább nem engedek közel magamhoz. Az utóbbiak vannak többen, mivel nem vagyok túl szociális alkat, éppen ezért nem könnyen nyílok meg mások előtt, és nehezen kötök új ismeretségeket is. Annyi csalódás ért már, hogy képtelen vagyok megbízni az emberekben, így a kapcsolataim is inkább nevezhetőek felszínesnek, mintsem igazinak, és valódinak. Viszont, akiket sikerül közel engednem magamhoz, tényleges, és teljes bizalmamat élvezik, ha kell, akár az életemet is rájuk merném bízni, a csalódástól való félelem nélkül. Ők általában mindent tudnak rólam, ismerik a múltamat, hogy honnan, és miért jöttem, és anélkül, hogy bizonyítanom kellene nekik, elfogadnak így, ahogy vagyok.
    Amúgy nem lenne baj velem. Szórakoztató egyéniség vagyok, ha úgy alakul, akikkel kell, azokkal kedvesen viselkedem, és folyamatosan mosolygok, de, akikkel nem egyezik a véleményem, és, akik a szimpátiámat sem nyerik el, azokkal igen is tudok gonosz lenni, akár az életüket is megkeserítem, ha kell. Ahogy hozzám viszonyulnak, én is úgy állok hozzájuk, nincs ebben semmi fifika.

    Ha a külsőmet nézzük, akkor már mondhatnám, hogy átlagos vagyok, bár ki hogy látja.
    Kék szempárom hosszú, barna hajjal van keretezve, amit általában kiengedve, egyenesen, vagy hullámosan hordok, ahogy éppen kedvem tartja, az is előfordul, hogy egy egyszerű lófarokba, vagy kontyba fogom. Ritkán sminkelek, ha mégis, akkor leginkább a szemeimet, és az ajkaimat emelem ki.
    Azt sem mondom, hogy inkább az öltözködésemmel tűnök ki a többiek közül. Egyaránt szeretek nőies, a formáimat igencsak megmutató ruhadarabokat hordani magas sarkú cipővel, és pólóban, melegítőnadrágban, és tornacipőben flangálni, akár otthon, akár máshol vagyok.

    Belsőleg, és külsőleg is igen változatos vagyok, mégiscsak az előbbi az, amiben nem vallom magam átlagosnak, hanem inkább elhiszem, hogy tényleg más vagyok, mint a többiek.


    Történet
    Ahogy az autó ablakának támasztom a fejemet, és lehunyom a szemeimet, előtör belőlem a múltam, amit túlságosan is hirtelen hagytam magam mögött, minden egyes jó, és rossz emlékével együtt.

    Alig kezdtem el az általános iskola harmadik osztályát, mikor apa meghalt, és nem sokkal később anya hazaállított egy férfival. Akkor már mindketten alkoholisták voltak, utóbbi erőszakos is, így sem én, sem pedig a testvérem nem kedveltük őt, mégis hónapokig tűrtük, hogy rosszul bánjon velünk, és testileg-lelkileg is megcsonkítson minket. A bátyám, Dean pohara telt be előbb, mégiscsak kamasz volt már akkor, és bár sokat nem tudott volna a férfi ellen tenni, mégis megszabadított minket tőle. Elszöktünk az anyánk elől, és előle, jó messzire mentünk, ahol egy teljesen új életet kezdtünk. A bátyám volt, aki eltartott minket, és mivel még a felnőtt kort sem érte el, csak kétes munkával tehette ezt, így hamar bekerült az alvilág karmai közé. Később, mikor már én is tinédzserré váltam, már akkor a maffia egyik ismert embere vált belőle. Nem is volt kérdés, hogy egyszer én is belekeveredek majd közéjük, akármennyire is nem akarta, hogy így legyen, én meg amúgy is vonzottam a bajt.
    Először az egyik iskolatársam, és akkoriban az egyetlen barátom társasága volt, ami megmentett a legrosszabbtól, de hiába kaptam még egy esélyt, később maga a bátyám volt az, aki elrontott mindent azzal, hogy rám bízta egy kábítószerszállítmány átadását, pedig nagyon jól tudta, hogy már nem csak a cigaretta, és az alkohol rabja vagyok, hanem a drogé is, aminek, szó szerint a karjaiba lökött. Meg azé a férfiéba is, akivel évekkel ezelőtt volt egy egyéjszakás kalandom, majd, akinek az ágyába önként, és dalolva az unokatestvérem került, hogy aztán a szülésbe belehalva, egy fiúnak adjon életet. Mikor már azt hittem, hogy soha többé nem látom már, besétált a sikátor romos épületébe, és átvette tőlem a szállítmányt, majd magával vitte a szívemet is a szenvedélyes éjszakánk után.

    Csak egy valamit felejtettem el elárulni neki, hogy az egyik zacskó tartalma igen csak megfogyatkozott a várakozási idő alatt, aminek meg is lett az eredménye. Azért is ülök most mellette, és a fia mellett a lopott autóban, hamis igazolványokkal, és papírokkal, és tartunk egyenesen egy alig ismert kisváros, Forks felé, hogy mindketten új életet kezdhessünk, lényegében egymással.


    user: Vintage ✥ kor: 23 ✥ multik: egyke ✥ tapasztalat: jó pár év

    Vissza az elejére Go down
    Isabel Raymond

    Isabel Raymond
    PURE SOUL NEVER DIES ✥ ember
    admin
    ✥ REGISZTRÁCIÓ :
    2016. Jul. 29.
    ✥ HOZZÁSZÓLÁSOK :
    17
    ✥ SZÜLETÉSNAPOM :
    1995. May. 25.
    ✥ KOR :
    28
    ✥ LAKÓHELY :
    port angeles
    ✥ FOGLALKOZÁS :
    eladó - port angeles/ajándékbolt

    Madison Dawson Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Madison Dawson   Madison Dawson EmptyCsüt. Aug. 18, 2016 5:50 pm



    Madison Dawson

    Üdvözöllek a fórumon!

    Nem egy mindennapi karaktert hoztál, te vagy rá az élő példa, hogy egy halandó karakterben is rengeteg lehetőség rejlik. Sokszor felüdülés a sok természetfeletti lény után egy ember élettörténetét olvasni, borzasztóan kíváncsi vagyok, hogy egy olyan fiatal lány zűrös múlttal, mint te, mit kezd egy olyan kisvárosban, mint Forks. Bizonyára követni fogom a játékaid, de nem is húznám tovább az időt, nem akarlak feltartani, így:
    ELFOGADVA!
    kérlek ejtsd meg a szükséges foglalásokat és irány a játéktér!

    Vissza az elejére Go down
     

    Madison Dawson

    Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal

     Similar topics

    -
    » Mark Dawson

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
     :: Alkotás alatt :: Elfogadott karakterek :: Emberek-