Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk!
twilight after dark
Épp most tévedtél az ország egyik legnagyobb, ha nem az egyetlen Twilight témájú fórumára, ami egyaránt dolgozza fel a könyvek és a filmek eseményeit. Ugyanakkor mi egy kicsit más irányba vittük el a történetet, így érdemes elsőként a világleírást elolvasni, rögtön a szabályzat után! Oldalunk már négy éve üzemel, bár nemrégiben be kellett iktatnunk egy költözést, s ezáltal nagyon sok minden változott; két új faj került bevezetésre, valamint számtalan új, egyéni canon karakter. Ha megtetszettünk, bátran regisztrálj fel, a staff áll a rendelkezésedre, s egészen biztos, hogy befogadó közösségre lelsz nálunk! (;
Trailer
twilight after dark
Minichat
Oszd meg gondolataid!
Utolsó bejegyzéseink

Kedd Aug. 15, 2017 6:22 pm

Caius Volturi

Kedd Aug. 15, 2017 5:11 pm

Dolgozószoba

Kedd Aug. 15, 2017 4:08 pm

A Volterrából be- és kivezető autóútvonal

Vas. Aug. 13, 2017 10:36 pm

Black Rose Pub

Vas. Aug. 13, 2017 10:34 pm

Aláírásbörze

Kedd Aug. 08, 2017 9:35 pm

Reagkódok

Kedd Aug. 08, 2017 9:14 pm

Nagyterem

Kedd Aug. 08, 2017 12:47 am

Fürdőszoba

írta:Admin
Hétf. Aug. 07, 2017 7:25 pm

Konyha

írta:Admin
Hétf. Aug. 07, 2017 7:23 pm

Facebook
csatlakozz hozzánk!
Már elérhetőek vagyunk itt is, s a könnyebb elérhetőség érdekében ajánlott csatlakozni, természetesen nem kötelező. Mindenkit szívesen látunk csoportunkban, ha van kedvetek, gyertek bátran!
Nyerteseink
gratulálunk nektek!

Similar topics
Szószámláló

Credit
tiszteld a munkánkat!
A fórumon található leírások, kódok mind a Twilight after dark tulajdonában állnak. Nem keveset dolgoztunk a kinézetünkön, tisztelj meg bennünket azzal, hogy feltüntetsz minket, ha megihlet a design egy része. Néhány kód alapja Lénától származik, míg a design többi része és a fejléc Alice munkájának gyümölcse. További segítséget nyújtott nekünk Sigmund, tanácsaival és kódjaival, Winnie, aki nélkül az utolsó bejegyzéseink modul nem lenne formázva és Jasper, aki a fórum trailerét készítette. Hálásak vagyunk nektek, köszönjük!
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (51 fő) Kedd Május 23, 2017 10:51 am-kor volt itt.

Share | 

Dolgozószoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Admin
✥ REGISZTRÁCIÓ :
2016. Jun. 17.
✥ HOZZÁSZÓLÁSOK :
638
✥ SZÜLETÉSNAPOM :
1783. Jan. 04.
✥ KOR :
234
✥ FOGLALKOZÁS :
i am the boss

TémanyitásTárgy: Dolgozószoba    Kedd Aug. 08, 2017 5:36 pm

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://twilightafterdark.hungarianforum.com

THE SPIRIT OF THE WOLF ✥ alakváltó
✥ REGISZTRÁCIÓ :
2016. Jul. 29.
✥ HOZZÁSZÓLÁSOK :
29
✥ SZÜLETÉSNAPOM :
1986. Dec. 13.
✥ KOR :
30
✥ LAKÓHELY :
La Push
✥ FOGLALKOZÁS :
La Push védelmezője, tanár

TémanyitásTárgy: Re: Dolgozószoba    Kedd Aug. 15, 2017 4:08 pm

(Régi útszakasz - Leah és Gerard)

Nem beszéltem út közben. Nem is pusztán azért, mert lényegében véve egy idegen férfi kocsijában ülök, és egy idegen házba készülök vele, egyedül, egy olyan akció keretében, mely teljesen és totálisan "illegális", farkasilag biztosan, bár feltételezem, hogy emberileg sem éppen kóser a dolog. De ez annyira nem is számít, hiszen nem emberi az ügy sem. Ez igazából eleve a mi fennhatóságunk alá tartozna, csak hát nem ismertük az ügyet, a családot... ám most, hogy tudok róla, hogy egy vámpír itt szétszakított egy családot, a mi közvetlen közelünkben, épp itt az ideje, hogy beavatkozzak az ügybe. S hogy erről miért is nem szóltam a falkának? Hát... ha bajba keveredek, úgyis szólok nekik, de addig... nem is tudom, talán azért van ez, mert bizonyítani akarom, nem csak egy csapat férfival körülvéve vagyok jó farkas, jó védelmező. Hogy egyedül is képes vagyok az emberek védelmére. Hogy hasznos vagyok. ÉN. Személyesen is. Nem csak plusz egy mancs vagyok a csapatban, aminek gyakran érzem magamat.
És különben is, segíteni akarok. Nem, mintha azt hinném, hogy a fiúk nem akarnának, de... régi az ügy, nem két napos, és ennyi idő után már persze nehéz a sikert elképzelni. Nem biztos, hogy áldoznának rá időt. De én szeretnék.
Mikor megállunk a ház előtt, töprengésem megszakad, és felnézek az épületre. A látvány csak megerősíti a véleményemet. Jött egy vámpír, és elpusztított valami szépet... egy családot, itt, ezen a helyen. És eddig megúszta. Pedig nem szabadott volna ennek így történnie. Szerencse, hogy nálunk semmiféle bűnténynek az elkövetőjére nincs érvényben lejárati dátum a felelősségre vonásban. Persze, a gyilkosság eleve más lapra tartozik emberi értelemben is, de... ezt az egyet kivéve, aki mellettem ül, az emberek már feladták. De én farkas vagyok. Csak egyszer kell nyomra bukkannom, és az illető nem ússza meg élve.
Kiszállunk a kocsiból, és megindulunk a ház felé. A nyomában haladok, míg előre nem enged az ajtóban. Belépek, és körbepillantok, felmérem a terepet, míg ő bezárja mögöttünk az ajtót.
- Hol történt pontosan a támadás? - kérdeztem, miközben követtem őt a dolgozószobájába, ahol a nyomozással kapcsolatos minden fellelhető információt tárolt. Igaz, hogy nincs sok esélyem szagmintára, ennyi idő után, de próbálkozni lehet. A dolog attól is függ, ugyebár, mennyire alaposan takarítottak ki a támadás után, s azóta milyen sűrűn és alapossággal ismételték a cselekményt. Mivel az uraság láthatóan egyedül él az eset óta, és eléggé rendhagyó életet él a neje nélkül, talán reménykedhetek benne, hogy nem az a takarításmániás típus.
- Mennyi is, körülbelül két éve történt a támadás? - puhatolóztam, miközben körbekémleltem a dolgozószobát is. - Maga találta meg az illetőt, ugye? - próbáltam finoman fogalmazni, de jobb szó híján... nem tudtam az illető nevét, és még ez volt talán a legkevésbé "támadható" jelző. - Jó lenne, ha megpróbálná nekem a lehető legrészletesebben lefesteni, mit tapasztalt személy szerint maga, mikor hazaért. Látvány, illatok, ilyesmik. - Újfent nem akartam a lelkében gázolni, de tudnom kell, ő mit látott. Nem csak az anyagok lényegesek, de ő is. Hisz ő élt itt. Ő ismerte a ház minden pontját, támadás előtt és után.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://izombie.hungarianforum.net/

Dolgozószoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Pihenőszoba
» Mayakashi Kaen agglegény lakása
» Fürdőszoba
» 103-as szoba
» Nappali & Előszoba (földszint)