Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk!
twilight after dark
Épp most tévedtél az ország egyik legnagyobb, ha nem az egyetlen Twilight témájú fórumára, ami egyaránt dolgozza fel a könyvek és a filmek eseményeit. Ugyanakkor mi egy kicsit más irányba vittük el a történetet, így érdemes elsőként a világleírást elolvasni, rögtön a szabályzat után! Oldalunk már négy éve üzemel, bár nemrégiben be kellett iktatnunk egy költözést, s ezáltal nagyon sok minden változott; két új faj került bevezetésre, valamint számtalan új, egyéni canon karakter. Ha megtetszettünk, bátran regisztrálj fel, a staff áll a rendelkezésedre, s egészen biztos, hogy befogadó közösségre lelsz nálunk! (;
Utolsó bejegyzéseink
A staff közleményei

Folyosók    Emptyírta:Hayley Witcher
Szomb. Okt. 14, 2017 9:18 pm


Lynne Hawkins

Folyosók    Emptyírta:Lynne Hawkins
Csüt. Okt. 12, 2017 8:35 pm


Udvar északi része

Folyosók    Emptyírta:Kieran Blackwell
Hétf. Okt. 02, 2017 7:30 am


Silhouette FRPG

Folyosók    Emptyírta:Skyler Montbrai
Szomb. Szept. 30, 2017 11:24 pm


A Volterrából be- és kivezető autóútvonal

Folyosók    Emptyírta:Wyatt Volturi
Vas. Szept. 24, 2017 12:06 pm


Dolgozószoba

Folyosók    Emptyírta:Gerard Williams
Szer. Aug. 30, 2017 10:11 pm


Szökőkutas korzótér

Folyosók    Emptyírta:Gerard Williams
Szer. Aug. 23, 2017 3:40 pm


Avatarfoglaló

Folyosók    Emptyírta:Caius Volturi
Kedd Aug. 15, 2017 6:22 pm


Caius Volturi

Folyosók    Emptyírta:Mary Alice Brandon Cullen
Kedd Aug. 15, 2017 5:11 pm


Black Rose Pub

Folyosók    Emptyírta:Skyler Montbrai
Vas. Aug. 13, 2017 10:34 pm


Similar topics
Szószámláló

Credit
tiszteld a munkánkat!
A fórumon található leírások, kódok mind a Twilight after dark tulajdonában állnak. Nem keveset dolgoztunk a kinézetünkön, tisztelj meg bennünket azzal, hogy feltüntetsz minket, ha megihlet a design egy része. Néhány kód alapja Lénától származik, míg a design többi része és a fejléc Alice munkájának gyümölcse. További segítséget nyújtott nekünk Sigmund, tanácsaival és kódjaival, Winnie, aki nélkül az utolsó bejegyzéseink modul nem lenne formázva és Jasper, aki a fórum trailerét készítette. Hálásak vagyunk nektek, köszönjük!
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (51 fő) Kedd Május 23, 2017 10:51 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Folyosók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Admin

Admin
Admin
✥ REGISZTRÁCIÓ :
2016. Jun. 17.
✥ HOZZÁSZÓLÁSOK :
638
✥ SZÜLETÉSNAPOM :
1783. Jan. 04.
✥ KOR :
241
✥ FOGLALKOZÁS :
i am the boss

Folyosók    Empty
TémanyitásTárgy: Folyosók    Folyosók    EmptyPént. Júl. 22, 2016 4:54 pm

***
Vissza az elejére Go down
https://twilightafterdark.hungarianforum.com
Heidi Volturi

Heidi Volturi
WE MAKE THE RULES ✥ volturi
✥ REGISZTRÁCIÓ :
2016. Aug. 05.
✥ HOZZÁSZÓLÁSOK :
2

Folyosók    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók    Folyosók    EmptySzomb. Okt. 08, 2016 6:27 pm




Girls night out...


Renata és Heidi

Annyira egysíkú és sivár minden ebben a kastélyban, hogy az már fáj. Gyakran gondolok arra, mennyire jó lenne nem itt lenni, de persze minduntalan visszatérek megingathatatlan bizonyosságomhoz, hogy itt fogom leélni öröklétem minden hátralévő pillanatát. Hová is mehetnék? Kivel? Miért? Sosem engednék el az emberfutárukat, és ez így is van rendjén. A vámpírok is szeretik a "hasukat".
Most azonban mégis különleges küldetés részese lehetek, Aro magyarázata szerint azért, mert tudja, hogy mennyire zavar a bezártság (persze ez nyilván egy nagyon lebutított verziója az igazságnak, de hiszen minden gondolatomat és érzésemet ismeri, szóval még ha akarnék, se tudnék titkolózni képességének hála, így örülhetek, hogy finoman fogalmaz) és szeretne ezen enyhíteni. Még útitársat is kapok magam mellé, méghozzá egy nagyon különleges gárdatag személyében, aki nagyon közel áll hozzá - Renatat küldi el velem, hogy segítsünk neki "új tehetségek fellelésében".
Meg kell valljam, tetszik ez a feladat, és rám nem jellemző lelkesedéssel készülök fel az útra, majd sétálok ki a folyosóra, a megbeszélt helyre, hogy aztán találkozzak is majd Aro testőrével, aki szintén igazán bámulatos képességgel bír.
-Renata, késésben vagy.- közlöm talán a körülöttem lévő falakkal, talán a címzettel, hiszen nem tudhatom, mennyire van közel vagy távol ebben a pillanatban, legalábbis nem lehetek biztos benne. Ebben a kastélyban minden visszhangzik, mégis minden gárdatag szinte képes hangtalanul közlekedni.
remélem megfelel kezdőnek
credit
Vissza az elejére Go down
Renata Volturi

Renata Volturi
WE MAKE THE RULES ✥ volturi
admin
✥ REGISZTRÁCIÓ :
2016. Jul. 31.
✥ HOZZÁSZÓLÁSOK :
16
✥ SZÜLETÉSNAPOM :
1240. Jun. 22.
✥ KOR :
783
✥ LAKÓHELY :
volterra
✥ FOGLALKOZÁS :
aro's bodyguard

Folyosók    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók    Folyosók    EmptyHétf. Okt. 31, 2016 6:36 pm




Heidi & Renata

humans have no idea how beautiful the darkness is

Egyáltalán nem megszokott, hogy Aro arra kér, hagyjam el a kastélyt, de akadnak napok, mikor hosszabb pórázra enged. Ezúttal Heidi volt az útitársam, hogy miért épp ő, nem tudtam, de semmi problémám nem volt vele. Ahogy senki mással sem a kastélyban. Én mindenkit megtűrtem, konfliktusaim is alig voltak, egy szellemhez hasonlítottam a kastélyban, vagy inkább Aro árnyékának. Alig észrevehető, csöndes, érzelemmentes megfigyelő és védelmező voltam, általában semmi több. Komótosra fogtam a készülődést, lassú, emberi mozdulatokkal kanyarítottam magamra az ébenfekete köpenyt a csuklyával együtt, de csak azután, hogy befejeztem a festményt, amihez ezúttal valódi festéket használtam, egész sötét színeket, természetesen a vörös sem maradhatott el a képről. Néhány percig még nézegettem az általam kreált mesterművet, aztán egy aláírást biggyesztettem a jobb sarkába egészen apró, gyöngy betűkkel, s ezután hagytam csak el a lakrészem. Kicsit megszaporáztam a lépteim, de a legalsó folyosón már lassú mozdulatokkal közelítettem meg Heidit. Nem volt sürgős dolgunk és ki akartam élvezni minden egyes pillanatot, mert nem sűrűn adódott alkalom rá, hogy elhagyjam a kastélyt. Az utóbbi időben Bella miatt kicsit gyakoribb volt, de még mindig úgy éreztem, hogy meg kell becsülnöm a szabadnapjaim. Nem mintha nem szerettem volna Aro közelében tartózkodni, de az utóbbi időben jobban szerettem, ha volt némi távolság a mesterem és köztem. - Mi ez a nagy sietség, Heidi? - feleltem a sürgetésére, mielőtt még láthatott volna, de a következő pillanatban felbukkantam hirtelen gyorsasággal és épp előtte fékeztem le. Aro egyáltalán nem mondta, hogy sürgős dolgunk lenne, sem azt, hogy mikorra érjünk vissza. Nyugodt voltam, a sötétség egészen a hatalmába kerített, az érzelmeim távol voltak, a higgadtság pedig csak úgy áramlott belőlem. Ráérősen nyitottam ki a vaskos faajtót az előtér végén és intettem Heidinek, hogy fáradjon előre. Odakint már félhomály telepedett a világra, nem volt fontos, hogy a csuklya eltakarjon minket, de azért nem löktem hátra a fejemről. Biztonságot nyújtott, szerettem viselni.

bocsi a késésért  Folyosók    1453880618  Folyosók    4052554382
©️
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


Folyosók    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók    Folyosók    Empty

Vissza az elejére Go down
 

Folyosók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
»  Folyosók

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Városaink :: Volterra :: Volturi kastély :: Szolgálói területek-