Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk!
twilight after dark
Épp most tévedtél az ország egyik legnagyobb, ha nem az egyetlen Twilight témájú fórumára, ami egyaránt dolgozza fel a könyvek és a filmek eseményeit. Ugyanakkor mi egy kicsit más irányba vittük el a történetet, így érdemes elsőként a világleírást elolvasni, rögtön a szabályzat után! Oldalunk már négy éve üzemel, bár nemrégiben be kellett iktatnunk egy költözést, s ezáltal nagyon sok minden változott; két új faj került bevezetésre, valamint számtalan új, egyéni canon karakter. Ha megtetszettünk, bátran regisztrálj fel, a staff áll a rendelkezésedre, s egészen biztos, hogy befogadó közösségre lelsz nálunk! (;
Utolsó bejegyzéseink
A staff közleményei

Claire Young Emptyírta:Hayley Witcher
Szomb. Okt. 14, 2017 9:18 pm


Lynne Hawkins

Claire Young Emptyírta:Lynne Hawkins
Csüt. Okt. 12, 2017 8:35 pm


Udvar északi része

Claire Young Emptyírta:Kieran Blackwell
Hétf. Okt. 02, 2017 7:30 am


Silhouette FRPG

Claire Young Emptyírta:Skyler Montbrai
Szomb. Szept. 30, 2017 11:24 pm


A Volterrából be- és kivezető autóútvonal

Claire Young Emptyírta:Wyatt Volturi
Vas. Szept. 24, 2017 12:06 pm


Dolgozószoba

Claire Young Emptyírta:Gerard Williams
Szer. Aug. 30, 2017 10:11 pm


Szökőkutas korzótér

Claire Young Emptyírta:Gerard Williams
Szer. Aug. 23, 2017 3:40 pm


Avatarfoglaló

Claire Young Emptyírta:Caius Volturi
Kedd Aug. 15, 2017 6:22 pm


Caius Volturi

Claire Young Emptyírta:Mary Alice Brandon Cullen
Kedd Aug. 15, 2017 5:11 pm


Black Rose Pub

Claire Young Emptyírta:Skyler Montbrai
Vas. Aug. 13, 2017 10:34 pm


Similar topics
Szószámláló

Credit
tiszteld a munkánkat!
A fórumon található leírások, kódok mind a Twilight after dark tulajdonában állnak. Nem keveset dolgoztunk a kinézetünkön, tisztelj meg bennünket azzal, hogy feltüntetsz minket, ha megihlet a design egy része. Néhány kód alapja Lénától származik, míg a design többi része és a fejléc Alice munkájának gyümölcse. További segítséget nyújtott nekünk Sigmund, tanácsaival és kódjaival, Winnie, aki nélkül az utolsó bejegyzéseink modul nem lenne formázva és Jasper, aki a fórum trailerét készítette. Hálásak vagyunk nektek, köszönjük!
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (51 fő) Kedd Május 23, 2017 10:51 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Claire Young

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Quil Ateara

Quil Ateara
THE SPIRIT OF THE WOLF ✥ alakváltó
✥ REGISZTRÁCIÓ :
2016. Aug. 08.
✥ HOZZÁSZÓLÁSOK :
7
✥ SZÜLETÉSNAPOM :
1990. Dec. 21.
✥ KOR :
33
✥ LAKÓHELY :
La Push
✥ FOGLALKOZÁS :
pultos a Mary-Sue-ban
✥ KERESEM... :
a falka hiányzó tagjait Smile

Claire Young Empty
TémanyitásTárgy: Claire Young   Claire Young EmptyHétf. Aug. 08, 2016 3:01 pm


Claire Young




FAJ
ember (esetleg vérfarkasgénekkel, ha ahhoz ragaszkodsz)
KORA
16 év
PLAY BY
Vanessa Hudgens (alkudható)
KAPCSOLATUNK
bevésődés
FOGLALKOZÁSA
tanuló
VÁROSA
Forks





JELLEM
Lentebb látszik, milyen volt a karakter gyerekként/kiskamaszként, de hogy milyenné fejlődött, mik a szándékai, stb., azt teljességgel az elvivőre bízom. Akár szerelmi szálat szeretne köztünk, akár valami profánabbat vagy éppen kegyetlenebbet, a lehetőség mindenre adott. Csak kérlek happold el hamar a kis drágámat Smile
TÖRTÉNET
Kétéves korod óta ismerlek, már korábban is vigyáztam rád, mikor látogatóba jöttetek La Pushba (baráti szívességként), és hatéves korodban [AU eltérés az eredeti sztoritól, ha nem bánod] történt meg kettőnk között a bevésődés, rögtön, ahogy már farkasként megláttalak. La Pushba költöztél emiatt, én pedig azóta is melletted vagyok, szorosabb kötelékben és oltalmazóbban, mint akár a saját családod. A kapcsolatunk hosszú ideig volt ideális, a kamaszkorod eléggé megtépázta az idegeimet és a bizalmamat is erősen aláásta irányodban, de még mindig az életem középpontja vagy, ez ellen nem tehetek (nem is akarhatok tenni) semmit. Te irányítasz, te döntöd el, mi lesz kettőnkből és kettőnk között; és ezzel tökéletesen tisztában vagy, hiszen alaposan kiismerted, kikísérletezted a viszonyunkat, pontosan tudod, hogy a bevésődés szálának szakítószilárdsága a végtelenhez közelít. Már csak az a kérdés, mihez kezdesz ezzel a tudással?

Idézet az ET-mből: "Claire... a föld kifordult a négy sarkából és körülötte rendeződött újra az első pillanattól, hogy megláttam. Imádom, nincs még egy olyan cuki (és még egy olyan elkényeztetett!) királykisasszony a földön, mint ő. Még szerencse, hogy a családja tudja, mi ez a farkas-bevésődés dolog, különben tuti kiheréltek volna, miért "legyeskedem" annyit a kétéves lányka körül. Még jó, hogy lassan felcseperedik... (...) Olyan vagyok számára, mintha a bátyja lennék. Nem is vágynék többre, ha... ha nem fordítana rám egyre kevesebb figyelmet. Persze, az élethez hozzátartozik, hogy már nem én vagyok az egyetlen bizalmasa, sem az egyetlen fiú az életében, de azért fáj ez is. Főleg, mert miatta maradtam itt, lemondtam minden álmomról a kedvéért. Tudom, ezért nem kéne viszonzást elvárni, szar alak vagyok, de mégis megteszem. Azt szerettem volna, ha ugyanolyan kizárólagos lehetek az ő életében, mint ő az enyémben."

Idézetek Quil régebbi reagjaiból:
"Még mindig forr bennem az indulat, miközben Claire-en rágódok. Mindent lenyeltem tőle, pedig az utóbbi időben kezdett kifejezetten undok lenni velem. Csak kamaszodik, nyugtatgattam magam, de egyre inkább úgy tűnik számomra, hogy inkább a hatalmát próbálgatja. Rajtam."
"Utálom a női könnyeket, szimpla érzelmi zsarolás az egész, és még jobban gyűlölöm, hogy Claire is tudja, hogy ez mit okoz bennem, mégsem átallja folyton műhisztikkel és műkönnyekkel borzolni az idegeimet. Még meg is érteném, ha lenne rá oka, de... nincs! Egyáltalán semmi! Néha mintha tényleg semmi más oka nem lenne, mint röhögni azon, hogy engem kikészít."
"Szokásos mentsváram és nyugihelyem, Claire szobája most nem áll rendelkezésemre - mégpedig azért, mert bevésődésem egy osztálytársával szervezett magának közös programot. Nem is akármilyen osztálytárssal - azzal a fiúval, aki annyira tetszik neki. Én meg majd' felrobbanok a puszta gondolattól is, így inkább ismét meglódulok, hogy pár újabb kört letudjak, mielőtt farba harapok valakit. A srácot, kezdetnek. Pedig az első pár évben mennyire rózsaszín ködben láttam ezt az egész cécót! Sosem gondoltam volna, hogy idáig jutunk Claire-rel."
"Claire nem a szerelmem. Sokkal több annál, a lelkem másik fele, persze, hogy azt akarom, hogy boldog legyen. De miért nem tud boldog lenni az én társaságomban?"



Vissza az elejére Go down
 

Claire Young

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Claire Young

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Twilight after dark :: Karakterbörze :: Elkelt hirdetések-