Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk!
twilight after dark
Épp most tévedtél az ország egyik legnagyobb, ha nem az egyetlen Twilight témájú fórumára, ami egyaránt dolgozza fel a könyvek és a filmek eseményeit. Ugyanakkor mi egy kicsit más irányba vittük el a történetet, így érdemes elsőként a világleírást elolvasni, rögtön a szabályzat után! Oldalunk már négy éve üzemel, bár nemrégiben be kellett iktatnunk egy költözést, s ezáltal nagyon sok minden változott; két új faj került bevezetésre, valamint számtalan új, egyéni canon karakter. Ha megtetszettünk, bátran regisztrálj fel, a staff áll a rendelkezésedre, s egészen biztos, hogy befogadó közösségre lelsz nálunk! (;
Utolsó bejegyzéseink
A staff közleményei

Black autóműhely Emptyírta:Hayley Witcher
Szomb. Okt. 14, 2017 9:18 pm


Lynne Hawkins

Black autóműhely Emptyírta:Lynne Hawkins
Csüt. Okt. 12, 2017 8:35 pm


Udvar északi része

Black autóműhely Emptyírta:Kieran Blackwell
Hétf. Okt. 02, 2017 7:30 am


Silhouette FRPG

Black autóműhely Emptyírta:Skyler Montbrai
Szomb. Szept. 30, 2017 11:24 pm


A Volterrából be- és kivezető autóútvonal

Black autóműhely Emptyírta:Wyatt Volturi
Vas. Szept. 24, 2017 12:06 pm


Dolgozószoba

Black autóműhely Emptyírta:Gerard Williams
Szer. Aug. 30, 2017 10:11 pm


Szökőkutas korzótér

Black autóműhely Emptyírta:Gerard Williams
Szer. Aug. 23, 2017 3:40 pm


Avatarfoglaló

Black autóműhely Emptyírta:Caius Volturi
Kedd Aug. 15, 2017 6:22 pm


Caius Volturi

Black autóműhely Emptyírta:Mary Alice Brandon Cullen
Kedd Aug. 15, 2017 5:11 pm


Black Rose Pub

Black autóműhely Emptyírta:Skyler Montbrai
Vas. Aug. 13, 2017 10:34 pm


Similar topics
Szószámláló

Credit
tiszteld a munkánkat!
A fórumon található leírások, kódok mind a Twilight after dark tulajdonában állnak. Nem keveset dolgoztunk a kinézetünkön, tisztelj meg bennünket azzal, hogy feltüntetsz minket, ha megihlet a design egy része. Néhány kód alapja Lénától származik, míg a design többi része és a fejléc Alice munkájának gyümölcse. További segítséget nyújtott nekünk Sigmund, tanácsaival és kódjaival, Winnie, aki nélkül az utolsó bejegyzéseink modul nem lenne formázva és Jasper, aki a fórum trailerét készítette. Hálásak vagyunk nektek, köszönjük!
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (51 fő) Kedd Május 23, 2017 10:51 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Black autóműhely

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Admin

Admin
Admin
✥ REGISZTRÁCIÓ :
2016. Jun. 17.
✥ HOZZÁSZÓLÁSOK :
638
✥ SZÜLETÉSNAPOM :
1783. Jan. 04.
✥ KOR :
241
✥ FOGLALKOZÁS :
i am the boss

Black autóműhely Empty
TémanyitásTárgy: Black autóműhely   Black autóműhely EmptyCsüt. Júl. 28, 2016 2:26 am

***
Vissza az elejére Go down
https://twilightafterdark.hungarianforum.com
Jacob Black

Jacob Black
THE SPIRIT OF THE WOLF ✥ alakváltó
admin
✥ REGISZTRÁCIÓ :
2016. Jul. 29.
✥ HOZZÁSZÓLÁSOK :
13
✥ SZÜLETÉSNAPOM :
1990. Jan. 14.
✥ KOR :
34
✥ LAKÓHELY :
la push
✥ FOGLALKOZÁS :
autószerelő
✥ KERESEM... :
Sam & a falka többi tagja

Black autóműhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black autóműhely   Black autóműhely EmptySzomb. Szept. 03, 2016 3:29 pm


Matt & Jacob
this is the beginning of a new friendship

Ha nem járőröztem vagy Nessievel voltam, a műhelyemben szereltem. Most már nem csak az otthoni garázsban szerelgettem, de egy régi raktárat is sikerült átalakítanom műhelyemmé, ahol megbízásokat teljesítettem. Sokat gondolkodtam rajta, hogy meg kellene hirdetnem egy állást, vagy szárnyaim alá venni egy kölyköt, de végül a megoldás egyenesen hozzám sétált, Matt személyében, akivel le is beszéltem egy próba napot. Tudtam, hogy valószínűleg fel fogom venni, ha kicsit is ért hozzá, Paul mesélte, hogy még nem kezeli túl jól az átváltozást. Pault nézve ez egyáltalán nem lepett meg, neki sem ment egyszerűen az elején, ha nagyon felmérgesíti valami, még a mai napig képes átváltozni tőle, de eleinte elég volt egyetlen csúnya pillantás és már beütött nála a dolog. Nekem anno sokat segített a szerelés, Sam és a többiek segítsége mellett kellett valami, ami eltereli a gondolataimat. Kész voltam ugyanezt átnyújtani Mattnek is, remélve, hogy végül neki is segítségére lesz. Plusz a segítség nekem is jól jött. Kora reggel bementem a műhelybe, hogy nekiálljak egy járgánynak, amivel másnapra kellett végeznem, s mire észbe kaptam, már két teljes óra eltelt. A gondolataim tiszták voltak, kevésbé zavarosak, mint előző nap, bár Grace néha eszembe jutott, de most sem ő, sem Bella nem tudott felzaklatni. A kezeim megállás nélkül ügyködtek a kocsi motorja fölött, a koncentrálás megint segített, emiatt hamarabb végeztem a munkával. Kezeimet egy rongyba töröltem, amit aztán az egyik munkapultra hajítottam, s azzal a lendülettel a motorháztetőt is lecsaptam. Időnként ellenőriztem a telefont, nem-e kell Grace-nek valami, vagy Renesmee nem-e keresett, s egy kicsit még ücsörögtem a műhelyben, a kávémat kortyolgatva egy termoszból, mire Matt felbukkant. Fogalmam sem volt, hogy épp időben érkezett, vagy késett kicsit, az sem zavart volna, ha órákig kell még ott ücsörögnöm. Feltápászkodtam, félretettem a forró, fekete löttyöt és egy elszánt vigyorral köszöntöttem a fiút. - Helló, Matt! - nyújtottam felé a kezem, ami itt-ott még mindig maszatos volt, de ha egy műhelyben akart dolgozni, bizonyára nem zavarta. - Nem sokszor futottunk még össze, de Paul mondta, hogy Sammel miért gondolják úgy, jó ötlet lenne itt dolgoznod. Egyetértek velük, az átváltozás utáni néhány hónap, vagy talán inkább év nem egyszerű. - jelentettem ki grimaszolva, mert még mindig kikészített a gondolat, hogy egyre többet és többen változnak át. Mintha Cullenék idevonzanák az összes létező vámpírt ebbe a kicseszett városba. Nem okoltam őket emiatt, de bosszantó volt, hogy Renesmee veszélynek van kitéve, s hogy az itteni kölykök sem élhetik az életüket anélkül, hogy hatalmas, szőrös bestiává változnának. Nem volt fair velük szemben.

412 szó; remélem így megfelel Black autóműhely 2743148181  

Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Vendég

Black autóműhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black autóműhely   Black autóműhely EmptyPént. Szept. 23, 2016 9:31 pm


Jacob & Matt

 

Van az a pillanat, amikor mindenkit elküldenék legszívesebben a legmelegebb éghajlatra… kezdve a bátyámmal. Mennyi hülye ötlete támad egyszerre te jó ég. Megértem hogy izgatott a gyereke miatt, de ezt nem kellett volna…. minek menjek el Blackékhez?
A nadrágom egyik szárába ugrálva, félig magamra rángatva a pólómat kaptam a cipőim után. Az egyik félig rám került, a másik a számból lógott ki, ahogy kiviharzottam a szobámból. Késésben voltam…. nem óriási késés, csak 5-8 percekről volt szó. Ha most nem indulok el, ebből órás lesz. Azt meg nem engedhetem meg magamnak…
Elég nyúzott volt még az arcom, szóval nem volt túl meglepő, hogy hunyorogva - főleg a lámpák dús fényétől - botorkáltam ki a szobámból. Nos, mire kiértem legalább minden ruhadarab normálisan rám került, így nem volt más hátra, mint a Blackék Blackéhez menni…. Tényleg! Paul nője is Black… tényleg! Azok ketten meg testvérek. Óh te! Most jut eszembe ez is! A műhely ajtaját nyitva a másik férfi energiája csapott meg, na meg egyéb más szagok és kávé illat.
..Bevágtam az ajtót magam mögött.
- Szuper. - nyeltem egyet, ahogy felmértem a helyet, közben a kezem is nyújtottam. Ideértem és még nem szakadt ránk a tető…
- Reggelt’. - pillantottam az idősebb szemeibe egy erőteljes férfias kézfogást követve.
Persze, minden gondolatom már rég messze járt, ahogy hangja a fülembe kúszott.
Ezzel együtt pedig az arcomra is felmázolódott egy kedélyes, kaján vigyorba torkolló mosoly.
Elég sokáig álltam némán, mint egy rohadt szobor. Talán túl sokáig is... Igyekeztem nem foglalkozni a ténnyel, hogy birom a bátyámat (az eddigiekhez képest). Bolond. A maga érthető, és számomra elfogadható módján…
- Akármeddig is tart majd ez az időszak… sose fog a szívem csücske lenni mindez… Utálom... - hangom suttogó volt, reszelős, mégis leginkább: figyelmeztető. Nem volt bennem jóindulat, talán együtt érzés sem, hiszen mint mondtam: igyekeztem mindent kizárni.




⊿ ⊿ ⊿

Note:   Cool
Song: Szembe jövős zene!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


Black autóműhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black autóműhely   Black autóműhely Empty

Vissza az elejére Go down
 

Black autóműhely

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Rebecca Black
» Rachel Black
» Black Rose Pub

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Városaink :: La Push :: Belváros-