Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk!
twilight after dark
Épp most tévedtél az ország egyik legnagyobb, ha nem az egyetlen Twilight témájú fórumára, ami egyaránt dolgozza fel a könyvek és a filmek eseményeit. Ugyanakkor mi egy kicsit más irányba vittük el a történetet, így érdemes elsőként a világleírást elolvasni, rögtön a szabályzat után! Oldalunk már négy éve üzemel, bár nemrégiben be kellett iktatnunk egy költözést, s ezáltal nagyon sok minden változott; két új faj került bevezetésre, valamint számtalan új, egyéni canon karakter. Ha megtetszettünk, bátran regisztrálj fel, a staff áll a rendelkezésedre, s egészen biztos, hogy befogadó közösségre lelsz nálunk! (;
Utolsó bejegyzéseink
A staff közleményei

Táncstúdió Emptyírta:Hayley Witcher
Szomb. Okt. 14, 2017 9:18 pm


Lynne Hawkins

Táncstúdió Emptyírta:Lynne Hawkins
Csüt. Okt. 12, 2017 8:35 pm


Udvar északi része

Táncstúdió Emptyírta:Kieran Blackwell
Hétf. Okt. 02, 2017 7:30 am


Silhouette FRPG

Táncstúdió Emptyírta:Skyler Montbrai
Szomb. Szept. 30, 2017 11:24 pm


A Volterrából be- és kivezető autóútvonal

Táncstúdió Emptyírta:Wyatt Volturi
Vas. Szept. 24, 2017 12:06 pm


Dolgozószoba

Táncstúdió Emptyírta:Gerard Williams
Szer. Aug. 30, 2017 10:11 pm


Szökőkutas korzótér

Táncstúdió Emptyírta:Gerard Williams
Szer. Aug. 23, 2017 3:40 pm


Avatarfoglaló

Táncstúdió Emptyírta:Caius Volturi
Kedd Aug. 15, 2017 6:22 pm


Caius Volturi

Táncstúdió Emptyírta:Mary Alice Brandon Cullen
Kedd Aug. 15, 2017 5:11 pm


Black Rose Pub

Táncstúdió Emptyírta:Skyler Montbrai
Vas. Aug. 13, 2017 10:34 pm


Szószámláló

Credit
tiszteld a munkánkat!
A fórumon található leírások, kódok mind a Twilight after dark tulajdonában állnak. Nem keveset dolgoztunk a kinézetünkön, tisztelj meg bennünket azzal, hogy feltüntetsz minket, ha megihlet a design egy része. Néhány kód alapja Lénától származik, míg a design többi része és a fejléc Alice munkájának gyümölcse. További segítséget nyújtott nekünk Sigmund, tanácsaival és kódjaival, Winnie, aki nélkül az utolsó bejegyzéseink modul nem lenne formázva és Jasper, aki a fórum trailerét készítette. Hálásak vagyunk nektek, köszönjük!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (51 fő) Kedd Május 23, 2017 10:51 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Táncstúdió

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Admin

Admin
Admin
✥ REGISZTRÁCIÓ :
2016. Jun. 17.
✥ HOZZÁSZÓLÁSOK :
638
✥ SZÜLETÉSNAPOM :
1783. Jan. 04.
✥ KOR :
241
✥ FOGLALKOZÁS :
i am the boss

Táncstúdió Empty
TémanyitásTárgy: Táncstúdió   Táncstúdió EmptyCsüt. Júl. 21, 2016 2:30 pm

***
Vissza az elejére Go down
https://twilightafterdark.hungarianforum.com
Vendég

Anonymous
Vendég

Táncstúdió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táncstúdió   Táncstúdió EmptyPént. Nov. 04, 2016 9:40 am

Mr. Raym && Lexi





Vannak olyan napok amikor nekem is ki kell engednem a gőzt. Ilyenkor átkocsikázok Port Angeles-be és a táncstúdiót egy egész napra kibérelem. Kiteszem a zártkörű táblát és már tombolhatok is. A hangszórókból ütemes zene szól, inkább lüktető semmint csörömpölő. Tréningnadrág és sportmelltartó van rajtam, mezítláb és copfba fogott haj ami ilyenkor jellemez. Míg a balett rúdnál nyújtok addig a külvilágot egyszerűen csak kizárom, majd ahogy kezdek bemelegedni úgy hagyom, hogy testem átvegye a zene ütemét. Valójában már órák óta gyakorlok s csak nem tűnik belőlem a feszültség sőt ha valaki kintről bepillant még észre is veheti, hogy valami nem oké. Bár ehhez szakavatott szem szükségeltetik. Az ujjbegyeim izzanak az adrenalin pumpálta felszültségtől. Még mindig nem vagyok képes felfogni, hogy apám eldobott magától és hogy az üzletemet felforgatták. A baj ha még jobban felpumpálom az idegzetem a táncstúdiónak is befellegezhet. Végül egy árny miatt állok meg, feszülten pislogok immár a félhomályban és fogalmam sincs hogy ki van itt. Nem vagyok egy ijedős lány de ebben a felfokozott hangulatban nem ajánlatos a közelembe jönni. Mélyet sóhajtok és leállítom a zenét és úgy figyelek percekig, aztán mikor nyílik az ajtó és csak sötétséget látok felnyikkanok. Ki a franc leselkedik rám ilyenkor?
-Ha közelebb jössz megbánod.-hangom megremeg és egyet hátra is lépek. Ki lehet az?

SZÓSZÁM:211
Lesz jobb is megígérem.
Kredit: *@*
Vissza az elejére Go down
Jan Omael Raym

Jan Omael Raym
FOREVER BEATING HEART ✥ félvér
✥ REGISZTRÁCIÓ :
2016. Jul. 29.
✥ HOZZÁSZÓLÁSOK :
25
✥ LAKÓHELY :
Forks
✥ FOGLALKOZÁS :
Ex-természetvédő
✥ KERESEM... :
Az élet értelmét.

Táncstúdió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táncstúdió   Táncstúdió EmptySzer. Nov. 09, 2016 12:11 pm

Vannak az életben olyan alkalmak, mikor az ember számít arra, hogy új embert ismer meg. Mikor szándékosan lépünk valaki életébe, személyes terébe. Van, hogy előre be van tervezve, hogy valaki megtalál minket, vagy mi megtaláljuk őt. De vannak más esetek is. Mikor nincs előre eltervezve, hogy valakivel összehozzon minket a sors. Van, hogy csak egyszerűen meglepetésszerűen odalibben egymás mellé két ember, és csak utóbb derül ki, hogy nem volt véletlen, vagy épp hiábavaló.
Ma sem számítottam rá, hogy megismerjek valakit. De néha akadnak alkalmak, mikor az ember csak úgy lézengeni kezd. És van, hogy az ember zajt hall, s feltámad benne a kíváncsiság, hogy megtudja, mi a forrása. Van, hogy az ember benéz egy épület ablakán, követve a zajt, egész pontosan a zenét, amit meghallott. És meglát egy alakot egy teremben. És érez valami furcsát. Jelen esetben azt, hogy az illető, akit megpillantott, hasonló forma, mint ő maga.
Én is ezt éreztem, amikor benézve egy táncstúdió ablakán, megláttam egy nőt. Idegen, sosem láttam azelőtt, ez egészen bizonyos, valamiként mégis úgy éreztem, van benne valami, ami ismerős a számomra, és nem biztos, hogy ez az a feszültség volt, ami belőle áradt. Ezért hát bementem az épületbe, és megkerestem a termet, melyben ő tartózkodott éppen.
- Nem akarlak bántani - felelem, miként belököm az ajtót, és teszek feléje egy lépést, hogy láthassa az arcomat. - Nem rossz szándékkal jöttem. De azt hiszem, van bennünk valami közös.
Vissza az elejére Go down
http://izombie.hungarianforum.net/
Ajánlott tartalom


Táncstúdió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táncstúdió   Táncstúdió Empty

Vissza az elejére Go down
 

Táncstúdió

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Városaink :: Port Angeles :: Belváros-