Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk!
twilight after dark
Épp most tévedtél az ország egyik legnagyobb, ha nem az egyetlen Twilight témájú fórumára, ami egyaránt dolgozza fel a könyvek és a filmek eseményeit. Ugyanakkor mi egy kicsit más irányba vittük el a történetet, így érdemes elsőként a világleírást elolvasni, rögtön a szabályzat után! Oldalunk már négy éve üzemel, bár nemrégiben be kellett iktatnunk egy költözést, s ezáltal nagyon sok minden változott; két új faj került bevezetésre, valamint számtalan új, egyéni canon karakter. Ha megtetszettünk, bátran regisztrálj fel, a staff áll a rendelkezésedre, s egészen biztos, hogy befogadó közösségre lelsz nálunk! (;
Utolsó bejegyzéseink
A staff közleményei

Fegyverterem Emptyírta:Hayley Witcher
Szomb. Okt. 14, 2017 9:18 pm


Lynne Hawkins

Fegyverterem Emptyírta:Lynne Hawkins
Csüt. Okt. 12, 2017 8:35 pm


Udvar északi része

Fegyverterem Emptyírta:Kieran Blackwell
Hétf. Okt. 02, 2017 7:30 am


Silhouette FRPG

Fegyverterem Emptyírta:Skyler Montbrai
Szomb. Szept. 30, 2017 11:24 pm


A Volterrából be- és kivezető autóútvonal

Fegyverterem Emptyírta:Wyatt Volturi
Vas. Szept. 24, 2017 12:06 pm


Dolgozószoba

Fegyverterem Emptyírta:Gerard Williams
Szer. Aug. 30, 2017 10:11 pm


Szökőkutas korzótér

Fegyverterem Emptyírta:Gerard Williams
Szer. Aug. 23, 2017 3:40 pm


Avatarfoglaló

Fegyverterem Emptyírta:Caius Volturi
Kedd Aug. 15, 2017 6:22 pm


Caius Volturi

Fegyverterem Emptyírta:Mary Alice Brandon Cullen
Kedd Aug. 15, 2017 5:11 pm


Black Rose Pub

Fegyverterem Emptyírta:Skyler Montbrai
Vas. Aug. 13, 2017 10:34 pm


Szószámláló

Credit
tiszteld a munkánkat!
A fórumon található leírások, kódok mind a Twilight after dark tulajdonában állnak. Nem keveset dolgoztunk a kinézetünkön, tisztelj meg bennünket azzal, hogy feltüntetsz minket, ha megihlet a design egy része. Néhány kód alapja Lénától származik, míg a design többi része és a fejléc Alice munkájának gyümölcse. További segítséget nyújtott nekünk Sigmund, tanácsaival és kódjaival, Winnie, aki nélkül az utolsó bejegyzéseink modul nem lenne formázva és Jasper, aki a fórum trailerét készítette. Hálásak vagyunk nektek, köszönjük!
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (51 fő) Kedd Május 23, 2017 10:51 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Fegyverterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Admin

Admin
Admin
✥ REGISZTRÁCIÓ :
2016. Jun. 17.
✥ HOZZÁSZÓLÁSOK :
638
✥ SZÜLETÉSNAPOM :
1783. Jan. 04.
✥ KOR :
241
✥ FOGLALKOZÁS :
i am the boss

Fegyverterem Empty
TémanyitásTárgy: Fegyverterem   Fegyverterem EmptyHétf. Okt. 10, 2016 9:32 pm

***
Vissza az elejére Go down
https://twilightafterdark.hungarianforum.com
Afton Thobias Volturi

Afton Thobias Volturi
WE MAKE THE RULES ✥ volturi
admin
✥ REGISZTRÁCIÓ :
2016. Jul. 29.
✥ HOZZÁSZÓLÁSOK :
12
✥ SZÜLETÉSNAPOM :
1493. Oct. 12.
✥ KOR :
530
✥ LAKÓHELY :
☩ volterra... többé-kevésbé
✥ FOGLALKOZÁS :
☩ volturista

Fegyverterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fegyverterem   Fegyverterem EmptyHétf. Okt. 10, 2016 9:38 pm


you need to be careful who you trust

Volt egy tervem. Némiképp kidolgozatlan, ugyanis szükségem volt hozzá a legújabb tagunkra, s mielőtt belevágtam volna, megerősítésre vágytam. Nem tudtam, a nő miként fog reagálni az ötletre, de meg kellett találnom őt, és beszélnem vele néhány szót, mielőtt komolyabban belevágunk. Zsákbamacskára nem mentem soha, tudnom kellett hát, hogy mire számítsak, és ez sosem változott, sosem fog. Chelsea néhány perccel előttem távozott közös lakosztályunkból, de jó darabig meg sem moccantam, még azután sem, hogy halk kattanással bezárult mögötte az ajtó, és a szoba sötétsége burkolt be, a csönd pedig lágy dallamként ejtett rabul. Odakint a nap lemenőben volt, élénk narancs színben játszott, úgy bukott alá, miközben az égbolt rózsaszínes köpenyt öltött. Szépen lassan bealkonyult, és ekkor döbbentem rá, hogy már több, mint egy órája fekszem mozdulatlanul a hatalmas franciaágyon. Fejem elfordítottam az ablak irányából, lábaimat az ágytámláról a padlóra helyeztem, s eközben bőröm csillogása alábbhagyott, már csak alabástrom fehérsége világított csaknem a sötétségben. Apró porszemek repkedtem felém, ahogy feltápászkodtam és az ajtóhoz indultam. A köpenyembe bújtattam karjaim amilyen gyorsan csak tudtam, s emiatt alakom kissé elmosódott, természetesen én ebből semmit sem érzékeltem, valószínűleg külső szemlélőként sem tűnt volna fel. Az ajtót kicsit csöndesebben csuktam be, mint amihez szoktam, a nyugodtság ugyanis különös mód eluralkodott rajtam, mintha valamiféle jótékony köd telepedett volna elmémre. Aurám, már ha lelkemhez hasonlóan csakugyan létezett, kék színt öltött volna nyugalmam jeléül, és abban bíztam, nem változik majd egyáltalán, legalább a mai estén nem. A Volturi kastélyba is beszivárgott az este, s mivel a vacsorához még korai volt az idő, viszonylag csöndes, már-már kihalt volt minden. Mióta Bella megérkezett, különben sem volt sok dolgunk, emiatt volt mindenki olyan bosszús, nem foglalhatták el magukat, ezáltal a legújabb taggal gyűlt meg a bajuk, aki csupán annyiról tehetett, hogy Aro épp őrá vetett szemet. Féltékenységet ébresztett mindenkiben, aki valaha is fontosnak számított, vagy épp azzá akart válni a mesterek szemében. A vérmes, vérben forgó szemű fenevadak prédának tekintették Bellát, és bármelyik pillanatban képesek voltak közé, és Aroék közé vetni magukat, ha úgy kívánta a biztonságuk. Az utóbbi időben nem tapasztaltam mást, nem botlottam másba, mint sutyorgó vámpírokba, akik összeesküvést mímelve pillantgattak másokra, akik nem értettek velük egyet. Igen, ebből kevés volt, és úgy tűnt, épp ezzel vannak megelégedve. De mint említettem, csupán összeesküvést mímelnek, szerepet játszanak, mintha bizony bármit is tehetnének a lánnyal. Mintha bánthatnák, vagy keresztbe tehetnének neki, de az igazság úgy szólt, hogy csupán szóval sérthetik meg, fizikailag semmiképp, s úgy tűnt, ettől csak még bosszúsabbak. Volterrában gyűlölték a tehetetlenséget, ebben is különböztek tőlem. A langyos víz nekem épp megfelelő volt a kiruccanásaimra, a nyugalomra, és arra, hogy titkos terveket szövögessek. Mert ugyan miért érdekelné Arót, mit gondolok, mikor nem vett vámpírszámba sose, különösen akkor miért érdekelném őt, mikor megkapta a várva várt új játékbabáját...
A folyosókon haladva próbáltam kiszimatolni a lány illatát, és ez pont azért volt rém egyszerű, mert ismeretlen volt. Minden egyes vámpír illatát megismertem már, elég volt egyszer éreznem, ha nem is tudtam azonnal beazonosítani, annyit bizonyosan tudtam, hogy ismerős, és éreztem már. Belláét viszont soha. Nem könnyen akadtam rá, néhány hosszú, sötét, fáklyákkal megvilágított alagút szerű folyosót végig kellett járnom, mire megéreztem az illatot, amit még sosem éreztem, s ezután végképp könnyű dolgom volt. A legfrissebb illatot kezdtem követni, ami nagyjából tíz perces lehetett, maximum negyed órás. A nyomok a fegyverteremhez vezettek, amin hirtelenjében fennakadt a szemem. De más nem tartózkodott alkonyattájt itt, s ha mégis, hát megéreztem volna, viszont... nem éreztem semmit. Egyetlen egy szag volt csak friss, és miután erre ráébredtem, újból megnyugodtam, mintha a korábbi meghitt, nyugodt köd visszaszállt volna rám. Lenyomtam a kilincset, és tettem néhány lépést a terem közepe felé, de mivel hatalmas volt, még mindig csak a szélén álltam. Nem messze tőlem megpillantottam a nőt, akit kerestem, de ahelyett, hogy odasuhantam volna hozzá, megálltam egy helyben, onnan szemléltem tovább. - Máris megkezdődött volna a kiképzésed? - kérdeztem enyhén felvont szemöldökkel, a régi kardok, puskák felé intve, de a megszokott bosszantó, mindenen átlátó pillantást ezúttal elhagytam. Ajkam lágyan konyult felfelé, de tompította a pillantásom, amiben volt némi gúny. Nem neki szólt, a keserűség és a gúny jó barátaim lettek, miután idekerültem. Nem volt ebben semmi személyes. Ha jó megfigyelő volt, ezt ő neki is tudnia kellett. Karjaim a hátam mögé helyeztem, egymáson pihentek kezeim, míg lábaim kis terpeszben helyezkedtek el. Tipikus őrző beállás, ami az évtizedek alatt belém ivódott, még ha nem is voltam fontos része a gárdának. - Afton vagyok. De szólíthatsz akár Thobiasnak is, ami jobban tetszik a kisasszonynak. - enyhén meghajoltam előtte, alig láthatóan, s miközben aprót biccentettem hozzá, cinkos mosolyt küldtem felé, ámbár még nem avattam a bizalmamba, de a második nevem említése is bizonyította, hogy nagyon afelé hajlok. A zsigereimben éreztem, hogy ő sem fog bízni bennem első látásra, ez nem így működik, ha az embert belerángatják valamibe. Merthogy nem dőlök be a szabad akaratának. Talán ő döntött így, de erős nyomásra, ami ahhoz vezet vissza, hogy kényszer alatt állt, mikor meghozta a döntést. Bátor tett volt tőle, amit tiszteltem benne.. a magam módján persze.



Bella & Afton

826 szó || Fegyverterem 968732403
x
Vissza az elejére Go down
 

Fegyverterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Városaink :: Volterra :: Volturi kastély-