Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk!
twilight after dark
Épp most tévedtél az ország egyik legnagyobb, ha nem az egyetlen Twilight témájú fórumára, ami egyaránt dolgozza fel a könyvek és a filmek eseményeit. Ugyanakkor mi egy kicsit más irányba vittük el a történetet, így érdemes elsőként a világleírást elolvasni, rögtön a szabályzat után! Oldalunk már négy éve üzemel, bár nemrégiben be kellett iktatnunk egy költözést, s ezáltal nagyon sok minden változott; két új faj került bevezetésre, valamint számtalan új, egyéni canon karakter. Ha megtetszettünk, bátran regisztrálj fel, a staff áll a rendelkezésedre, s egészen biztos, hogy befogadó közösségre lelsz nálunk! (;
Utolsó bejegyzéseink
A staff közleményei

Cathie Thompson Emptyírta:Hayley Witcher
Szomb. Okt. 14, 2017 9:18 pm


Lynne Hawkins

Cathie Thompson Emptyírta:Lynne Hawkins
Csüt. Okt. 12, 2017 8:35 pm


Udvar északi része

Cathie Thompson Emptyírta:Kieran Blackwell
Hétf. Okt. 02, 2017 7:30 am


Silhouette FRPG

Cathie Thompson Emptyírta:Skyler Montbrai
Szomb. Szept. 30, 2017 11:24 pm


A Volterrából be- és kivezető autóútvonal

Cathie Thompson Emptyírta:Wyatt Volturi
Vas. Szept. 24, 2017 12:06 pm


Dolgozószoba

Cathie Thompson Emptyírta:Gerard Williams
Szer. Aug. 30, 2017 10:11 pm


Szökőkutas korzótér

Cathie Thompson Emptyírta:Gerard Williams
Szer. Aug. 23, 2017 3:40 pm


Avatarfoglaló

Cathie Thompson Emptyírta:Caius Volturi
Kedd Aug. 15, 2017 6:22 pm


Caius Volturi

Cathie Thompson Emptyírta:Mary Alice Brandon Cullen
Kedd Aug. 15, 2017 5:11 pm


Black Rose Pub

Cathie Thompson Emptyírta:Skyler Montbrai
Vas. Aug. 13, 2017 10:34 pm


Similar topics
    Szószámláló

    Credit
    tiszteld a munkánkat!
    A fórumon található leírások, kódok mind a Twilight after dark tulajdonában állnak. Nem keveset dolgoztunk a kinézetünkön, tisztelj meg bennünket azzal, hogy feltüntetsz minket, ha megihlet a design egy része. Néhány kód alapja Lénától származik, míg a design többi része és a fejléc Alice munkájának gyümölcse. További segítséget nyújtott nekünk Sigmund, tanácsaival és kódjaival, Winnie, aki nélkül az utolsó bejegyzéseink modul nem lenne formázva és Jasper, aki a fórum trailerét készítette. Hálásak vagyunk nektek, köszönjük!
    Ki van itt?
    Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

    Nincs

    A legtöbb felhasználó (51 fő) Kedd Május 23, 2017 10:51 am-kor volt itt.

    Megosztás
     

     Cathie Thompson

    Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
    SzerzőÜzenet
    Vendég

    Anonymous
    Vendég

    Cathie Thompson Empty
    TémanyitásTárgy: Cathie Thompson   Cathie Thompson EmptyVas. Szept. 04, 2016 10:13 am


    Cathie Thompson

    Optimism is a happiness magnet. If you stay positive,
    good things and good people will be drawn to you.



    FAJ
    ember
    SZÜLETÉSI HELY, DÁTUM
     Port Angeles, 1998.03.08.
    HOZZÁTARTOZÓK
    az egyetlen fontos személy az életemben az anyukám, Natalie Harper.
    CSALÁDI ÁLLAPOT
     egyedülálló
    ÁTVÁLTOZÁS HELYE ÉS IDEJE
     -
    TEREMTŐ
    -
    KÉPESSÉG
    -
    TITULUS
    small town girl
    PLAY BY
    Lucy Hale



    Jellem és Küllem

    Jellem: sokáig gondolkodtam azon, vajon milyen jelzővel tudnám a legjobban leírni a személyiségemet. Aztán hirtelen beugrott: a magányos farkas lenne a legtökéletesebb. Sok emberrel ellentétben én kifejezetten szeretek egyedül lenni. Szeretem az időmet olvasással vagy éppen írással tölteni és Isten a tanúm rá, hogy ezerszer szívesebben kuporodok össze az ágyamra forró csokival és egy jó könyvvel, mint hogy belevessem magam az éjszakai bulizásba.
    Szótlannak nem mondanám magam, mert szeretek beszélni, nagyon is, viszont csak azokkal, akik igazán közel állnak hozzám. Idegenekkel nehezen találom meg a közös hangot, már ami a személyes találkozásokat illeti. Chaten, e-mailen, vagy épp a régimódi levelezésekben könnyebben meg tudok nyílni. De lehet, hogy ezt csak a kialakult helyzetnek köszönhetem. Hiszen a barátaim egyetemre mentek, jó messze Port Angelestől, úgyhogy velük csak online tudom tartani a kapcsolatot. De én ennek is örülök, hiszen ez is több, mint a semmi.
    Nem igazán vagyok a tettek embere, én inkább a szavakhoz értek. Még soha, senkiért nem tettem semmilyen lebilincselő és hatalmas gesztust és nem tudom, hogy egyáltalán fogok-e valaha. De jó helyzetben vagyok, hisz lányból volnék, így remélhetőleg nem kell se szerenádot adnom, sem pedig fél térdre ereszkedve megkérni valaki kezét.
    Szeretem az egyszerű életet, főleg azt, amit most is élek. Sokan őrültnek tartanak és biztosra veszik, hogy hosszú évek múlva én leszek az aggszűz a sok macskáival, amiért nem vágytam valamelyik hatalmas metropoliszba, hogy egyetemre menjek. De miért annyira elítélendő ez?
    Egyszerű lány vagyok, akinek nagy álmai vannak. Kíváncsi vagyok, jó megfigyelő, ráadásul remekül tudok titkot is tartani. Tudok főzni, szeretek esőben sétálni és szeretem, hogy a város lakóinak 90%-át születésemtől fogva ismerem. Nem értem, miért hiszik azt, hogy én kevesebb vagyok emberileg, mint az, aki éppen New York-ban vagy Los Angelesben ül és előadásokat hallgat.
    Céltudatos vagyok, ambiciózus és keményen dolgozom azért, hogy egy nap igen is vigyem valamire. És nekem ehhez nem kell diploma.

    Küllem: a nők többsége nem szereti, ha túl alacsony, ám én velük ellentétben tökéletesen meg vagyok elégedve a magam 158 centiméterével. Ha kirándulni megyünk, nem kell állandóan azt lesnem, mikor kerül az orrom elé egy faág, hiszen ez rettentően kevésszer fordul elő. Viszont néha ki kell nyújtanom kezemet az ég felé, ha azt akarom, hogy a szupermarket fotocellás ajtaja kinyíljon nekem.
    A testalkatomat illetően azt mondanám, hogy vékony vagyok. Talán jobban örülnék, ha kicsivel nőiesebb alakom lenne, de szerencsére ahol kell, ott gömbölyödök, egyébiránt pedig nem, így elhízástól sem kell tartanom. Bár igaz, ezt részben azért az örökölt géneknek is köszönhetem.
    Hatalmas zöld szemeimet az átlagosnál talán kicsit vastagabb szemöldök keretezi, ám igazi jellegzetességemnek mégis csak a hosszú szempilláim számítanak. Anya elmondása szerint, már akkor megcsodálták az emberek, mikor még csak babakocsiban tolt végig az utcán.
    A hajam eredetileg sötétbarna, már-már fekete, ám nemrég egy kicsit szőkítettem rajta, de az a pár árnyalat lassan eltűnni látszik. Világ életemben hosszú hajam volt, aminek alig pár hete vetettem véget. Hirtelen ötlettől vezérelve munka után beugrottam a fodrászhoz és egy órával később már rövid hajam volt. Anya szerint öregít, de szerintem annyira nem, hogy 30 évesnek nézzenek, szóval nem zavar. Nekem most ez tetszik és így igazán jól érzem magam. És csak ez számít, nem?
    Ruhatáramra a vagány és a nőies jelzőket aggatnám. Szeretem az egyszerű, de nagyszerű ruhadarabokat és a kényelmes szabású ruhákat. Tipikusan nem az a lány vagyok, aki napról-napra követi a divatot, de a ruházkodási stílusomat ettől függetlenül még nem érte rossz szó. Cipők terén alapvetően a magasabb sarkúakat kedvelem, de jógázni vagy futni nyilvánvalóan nem tűsarkúban megyek.
    Kedvenc kiegészítőim az ékszerek, amelyekből már annyi van, hogy néha komoly fejtörést jelent választani közülük. Ó, a táskákért is odáig vagyok, de hát melyik nő nem?


    Történet
    Ide jön a karaktered előtörténete, vagy szerepjátékpéldája, aminek minimum 25 sornak kell lennie. Ide jön a karaktered előtörténete, vagy szerepjátékpéldája, aminek minimum 25 sornak kell lennie. Ide jön a karaktered előtörténete, vagy szerepjátékpéldája, aminek minimum 25 sornak kell lennie. Ide jön a karaktered előtörténete, vagy szerepjátékpéldája, aminek minimum 25 sornak kell lennie.


    user: b.j. ✥ kor: 18+ ✥ multik: - ✥ tapasztalat: néhány év
    Vissza az elejére Go down
     

    Cathie Thompson

    Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal

     Similar topics

    -
    » Cathie Thompson

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
     :: Alkotás alatt :: Elfogadásra várva-