Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk!
twilight after dark
Épp most tévedtél az ország egyik legnagyobb, ha nem az egyetlen Twilight témájú fórumára, ami egyaránt dolgozza fel a könyvek és a filmek eseményeit. Ugyanakkor mi egy kicsit más irányba vittük el a történetet, így érdemes elsőként a világleírást elolvasni, rögtön a szabályzat után! Oldalunk már négy éve üzemel, bár nemrégiben be kellett iktatnunk egy költözést, s ezáltal nagyon sok minden változott; két új faj került bevezetésre, valamint számtalan új, egyéni canon karakter. Ha megtetszettünk, bátran regisztrálj fel, a staff áll a rendelkezésedre, s egészen biztos, hogy befogadó közösségre lelsz nálunk! (;
Utolsó bejegyzéseink
A staff közleményei

Cyra ______ Emptyírta:Hayley Witcher
Szomb. Okt. 14, 2017 9:18 pm


Lynne Hawkins

Cyra ______ Emptyírta:Lynne Hawkins
Csüt. Okt. 12, 2017 8:35 pm


Udvar északi része

Cyra ______ Emptyírta:Kieran Blackwell
Hétf. Okt. 02, 2017 7:30 am


Silhouette FRPG

Cyra ______ Emptyírta:Skyler Montbrai
Szomb. Szept. 30, 2017 11:24 pm


A Volterrából be- és kivezető autóútvonal

Cyra ______ Emptyírta:Wyatt Volturi
Vas. Szept. 24, 2017 12:06 pm


Dolgozószoba

Cyra ______ Emptyírta:Gerard Williams
Szer. Aug. 30, 2017 10:11 pm


Szökőkutas korzótér

Cyra ______ Emptyírta:Gerard Williams
Szer. Aug. 23, 2017 3:40 pm


Avatarfoglaló

Cyra ______ Emptyírta:Caius Volturi
Kedd Aug. 15, 2017 6:22 pm


Caius Volturi

Cyra ______ Emptyírta:Mary Alice Brandon Cullen
Kedd Aug. 15, 2017 5:11 pm


Black Rose Pub

Cyra ______ Emptyírta:Skyler Montbrai
Vas. Aug. 13, 2017 10:34 pm


Similar topics
    Szószámláló

    Credit
    tiszteld a munkánkat!
    A fórumon található leírások, kódok mind a Twilight after dark tulajdonában állnak. Nem keveset dolgoztunk a kinézetünkön, tisztelj meg bennünket azzal, hogy feltüntetsz minket, ha megihlet a design egy része. Néhány kód alapja Lénától származik, míg a design többi része és a fejléc Alice munkájának gyümölcse. További segítséget nyújtott nekünk Sigmund, tanácsaival és kódjaival, Winnie, aki nélkül az utolsó bejegyzéseink modul nem lenne formázva és Jasper, aki a fórum trailerét készítette. Hálásak vagyunk nektek, köszönjük!
    Ki van itt?
    Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

    Nincs

    A legtöbb felhasználó (51 fő) Kedd Május 23, 2017 10:51 am-kor volt itt.

    Megosztás
     

     Cyra ______

    Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
    SzerzőÜzenet
    Vendég

    Anonymous
    Vendég

    Cyra ______ Empty
    TémanyitásTárgy: Cyra ______   Cyra ______ EmptyHétf. Aug. 01, 2016 11:27 am

    Beregisztrált


    Cyra + Vezetéknév




    FAJ
    ember vagy vérfarkas
    KORA
    16-17
    PLAY BY
    AnnaSophia robb
    KAPCSOLATUNK
    bevésődés, iskolatárs, leendő pár...
    FOGLALKOZÁSA
    diák
    VÁROSA
    Forks





    JELLEM
    Bonyolult. Kedves, elhatározott, szeret szervezkedni. Keresi önmagát és a szerelmet. Fontos neki a család és a barátok.
    Igazából nem szeretném meghatározni túlságosan, csak annyi, hogy legyél tényleg elhatározott, ne add könnyen magad és én legyek az első. A kapcsolatunk sem lesz teljesen nyugis, ezt majd kiagyaljuk még együtt, ha megérkezel.
    TÖRTÉNET
    Mindig is itt éltél, Forksban. Ennek ellenére sosem találtad itt meg a helyedet. Mindig is nagyobb dolgokra vágytál, izgalomra és ehhez meg kell várnod a középiskola végét. Aztán most mégis lett egy kis izgalom, hiszen megjöttem én. Először a városban találkoztunk, véletlen egymásba botlottunk az utcán, de már ekkor éreztem, hogy ebből több lesz. Segítettem neked, aztán pedig még a hétvégén párszor összefutottunk, megismertelek, de nem gondoltuk volna, hogy egy suliba is fogunk járni. Okozni fog egy pici meglepetést, amikor megjelenek és az új fiúról kezdenek el dumálni.
    Nem sokat tudunk a másikról, még teljesen ismeretlen a terep, de szeretnék kialakítani egy bonyolult kapcsolatot kettejük között. Egy kis romantika, egy kis veszekedés, aztán ha átváltozom, akkor egyértelműen meglesz a bevésődés is, és onnantól kezdve kicsit talán megváltozhatnak a dolgok. Biztos vagyok benne, hogy sok érdekes sztorit ki tudunk ebből hozni, látok benne fantáziát, és remélem, hogy te is fogsz! Smile

    A név változtatható, egy helyen említelek csak az etben, a többi viszont maradhatna, de igazából ha megérkezel és vannak elképzeléseid, szívesen meghallgatom pm-ben! : )


    Vissza az elejére Go down
     

    Cyra ______

    Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal

     Similar topics

    -
    » Cyra Windsor

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
     :: Twilight after dark :: Karakterbörze :: Elkelt hirdetések-